OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ
LUKOV Plast spol. s r.o.
Český Dub, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Zámecká 191, 463 43 Český Dub a Ještědská 287 / 37, 460 07 Liberec.Obsluha strojů a montážních zařízení, odebírání a kontrola kvality výrobků, jejich uložení do obalu.

Průběh výroby zadáváte do elektronického systému a vyplňujete dokumentaci. Udržujete pořádek, předáváte pracoviště v pořádku další směně.

S námi pracujete v malých týmech, kde vás všemu naučí, v čistém a moderním prostředí. Práce je lehká, výrobky mají nízkou hmotnost.

 • Na některých pracovištích je možná práce v sedě. Dostanete od nás pracovní oděv a lehkou pracovní obuv, nástroje, ochranné pomůcky.
 • Od vás chceme spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, dodržování pracovních postupů, ochotu učit se novým věcem a aktivní spolupráci v týmu.

  Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze čtyř jídel. Z ceny menu 75,- Kč platíte jen 35,- Kč.

  K tomu můžete získat další výhody navíc : příspěvek na dopravu, po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj.

  případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.Hlásit se e-mailem, telefonicky, popř. osobně

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost