Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)
Head Logistics, s.r.o.
Brno-město, Brno
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.Česká pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme řidiče C+E Nabízíme : - turnusovou směnu min.

3 týdny práce, 1 týden volno - země : převážně Německo, Holandsko Belgie- auta : převážně Volvo - možnost měsičního výdělku až 62 tisíc čistého ! - smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito - 20 dní dovolené - solidní jednání, výplata do 15.

dne následujícího měsíce - zaměstnavatel zajištuje do Holandska a zpět domů- 100 euro měsíční bonus- 13 a 14 plat- hrazená cesta do zaměstnání a zpětmožnost dlouhodobé spoluprácePožadavky : - komunikativní znalost Němčiny nebo Angličtiny nutná ! pro kominukaci s dispečinkem v NL- minimální praxe a zkušenosti v oboru 1 rok - čistý trestní rejstřík - spolehlivost, loajalita - řidičský průkaz B+C+E, - další možné podmínky upřesní holandské vedení Zaměstnanecké výhody : Pravidelný měsíční i bonus 100 euro, 2x ročně bonus navíc 2 az 12 tis.

Kč.Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost