Manažer obchodní skupiny Praha
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Máte obchodního ducha a chcete vést svůj tým?Pak hledáme právě vás, nového kolegu nebo kolegyni na pozici manažera obchodní skupiny pro naši pobočku v Praze na Proseku.

Co bude náplní Vaší práce?* podpora, motivace a řízení stávající obchodní skupiny* odpovědnost za výkon a dosahování obchodních cílů Vaší skupiny* kontrola činnosti týmu a vedení porad* obchodní činnost - péče o klienty, sjednávání pojistných smluv* aktivní náborová činnost, pomoc při adaptaci nováčků### Co očekáváme?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B a uživatelskou znalost práce na PC* aktivní přístup k osobnímu i týmovému rozvoji* silnou, komunikativní a spolehlivou osobnost* pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti* příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnost a poctivou práci* schopnost nést odpovědnost za Váš tým, za jeho výsledky
  • profesionální klientský servis zaměřený na péči o klienty* zkušenost s vedením obchodního týmu a znalost finančních produktů velkou výhodou### Co nabízíme?
  • pracovní poměr u stabilního a perspektivního zaměstnavatele* nadstandardní a motivující finanční ohodnocení
  • systém profesního vzdělávání a tréninků* mnoho zajímavých benefitů pro zaměstnance (příspěvek na ŽP až 3 150 Kč a penzijní připojištění až 1 000 Kč měsíčně, stravenky 110 Kč / den a další)* místo výkonu práce Praha 9 - Prosek (metro C)### Chcete se dozvědět více?
  • Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.## Benefits- Mobilní telefon- Sleva na firemní výrobky / služby- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Firemní akce

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.