Strategický nákupčí - reklamní předměty
ManpowerGroup s.r.o.
Brno, CZE
před 2 dny
source : JenPrace.cz

Do české společnosti, která se zaměřuje na výrobu reklamních předmětů pro významné lokální i globální klienty, hledáme nového kolegu na pozici strategického nákupčího.

Tato pozice je zároveň projektově zaměřená každá nová zakázka se považuje za projekt a Vy jej budete mít celý na starosti.

Můžete se tedy podílet i na vývoji, budete spolupracovat s technologickým oddělením a výrobou a samozřejmě s obchodem.

Představujeme si někoho zkušeného (ideálně alespoň dva roky v nákupu), kdo se domluví anglicky, a kdo zapadne do fajn týmu, který se pravidelně potkává i mimo kancelář.

Popis pozice :

  • Budete odpovídat za nákup na projektu od A do Z
  • Budete mít na starosti konkrétní přidělenou komoditu
  • Budete komunikovat s klienty z různých zemí
  • Budete dohlížet na průběh a kvalitu výroby u dodavatelů to vyžaduje občasnou zahraniční cestu
  • Budete se podílet na inovacích a držet tak krok s konkurencí
  • Budete spolupracovat s kolegy z obchodu, logistiky, výroby a marketingu
  • Profil kandidáta :

  • Máte zkušenosti na pozici v nákupu a komunikovali jste se zahraničními zákazníky
  • Domluvíte se bez problému anglicky (budete ji využívat denně)
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Umíte pracovat s počítačem, výhodou je znalost systému MS Navision
  • Nevadí Vám občasné zahraniční cesty (zejm. Itálie, Turecko, Rumunsko, Čína, atd.)
  • Nabízíme :

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využívat home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Kurzy angličtiny, španělštiny, němčiny
  • Multisportku
  • Práce v super týmu
  • Nástup možný ihned
  • Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo přímo na e-mail : sara.

    nechutova manpower.cz . Budu se těšit na Vaše reakce!

    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu.

    žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

    Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.