Praktický lékař pro dospělé - atraktivní mzda
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do nově otevřené pobočky v Severních Čechách přijmeme kolegu / kolegyni na pracovní pozici Praktického lékaře pro dospělé.

NABÍZÍME : atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností benefity (týden dovolené navíc školení aj...) možnost osobního rozvoje v daném oboru HPP na dobu neurčitou přístup k nejmodernějším technologiím zázemí stabilní a prosperující ordinace.

NÁPLŇ PRÁCE : předepisování léků či doporučování týkající se životního stylu pacienta realizace léčby a konzultace s pacientem vedení dokumentace všech pacientů provádění vyšetření a preventivních prohlídek provádění povinných i volitelných očkování delegace pacienta k odbornému lékaři místo výkonu práce : Ústí nad Labem POŽADUJEME : min.

VŠ vzdělání zdravotního zaměření praxe na obdobné pozici výhodou bezúhonnost podmínkou pokročilý uživatel na PC (Excel Word aj.

zodpovědnost loajalitu profesionalita komunikativnost Vzdělání : vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost