RADIOLOGICKÝ/Á ASISTENT/KA
MMN, a.s.
Jilemnice
před 5 dny
source : Hitprace
 • požadujeme ukončené vzdělání dle zákona č.96 / 2004 Sb. v platném znění; zájem o práci v oboru; vstřícné jednání s pacientem;
 • schopnost práce v kolektivu; na tuto pozici přijímáme i absolventy; možnost kratšího úvazkuNabízíme : -Hrazení kurzů, vzdělávacích programů a seminářů-Benefity v hodnotě 2000 Kč / rok na sport, rekreace nebo vitamíny-Výhodný mobilní tarif v síti Vodafone (i pro rodinné příslušníky)-Kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze soc.

  fondu-Příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč při splnění daných kriterií (úv. : 1,00; 3 roky v prac. poměru) -Placené třídenní volno na krátkou zdrav.

  dovolenou (tzv.sick days)-Jazykové kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelemprac. poměr na dobu určitou, po roce na neurčito Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.kontakt : e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost