Skladník
Laminar Medica (CE) s.r.o.
Vodňany, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Práce ve stabilní společnosti Sonoco Thermosafe / Laminar Medica.Náplň práce : Příjem a výdej zboží.Práce na PC s interním systémem.

Dodržování pravidel a požadavků BOZP, používání jen schválených pracovních postupů.Práce s VZV poté, co bylo zaměstnanci poskytnuto příslušné školení.

Respektování příkazů a plnění dalších přiměřených požadavků přímého nadřízeného.POŽADUJEME : Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů.

Životopis zasílejte na emailovou adresu kontaktní osoby.Mzda dle dohody podle zkušeností uchazečeŽivotopis zasílejte na emailovou adresu kontaktní osoby.

VÝHODY : Stravenky, příspěvek na penzijní / životní připojištění, volnočasové poukázky, příspěvek na rehabilitace, 13. platKONTAKT : Kontaktní osoba Roman Žurek, tel.

734567355, e-mail : roman.zurek sonoco.com.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost