lékař / lékařka na dětském oddělení
Nemocnice Litoměřice, a.s.
Litoměřice, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru lékaře / lékařku na dětské oddělení. Požadujeme : Způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č.

95 / 2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a členství v ČLK. Písemné žádosti zasílejte na adresu : Nemocnice Litoměřice, a.

s., sekretariát představenstva, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Bližší informace : MUDr. Jiří Štverák, MBA, telef.

použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář primář MUDr. Lukáš Fuhrmann, telef. použijte odpovědní formulář, e-

mail : použijte odpovědní formulář Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele : e-mailem použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář nebo telefonicky (pondělí až pátek 7.00 až 15.00 hod.).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost