Finanční poradci specialisté
Marek Stára
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : tel. : +420722347310, e-mail : starova.personalni gmail.com Klademe velký důraz na férovost jednání, transparentnost naší práce a upřímnou spolupráci s klienty.

Žádný z našich uchazečů není stejný. Ať už u nás začnete pracovat po maturitě, nebo po ukončení studia na vysoké škole. I bez předchozích profesních zkušeností, po mateřské dovolené nebo jako finanční profesionál se zkušenostmi, každý má stejnou šanci.

Proč my?o dbáme na upřímnou spolupráci jak s klienty, tak s kolegyo dáváme přednost budování dlouhodobých hodnot před krátkodobým ziskemo dlouhodobá spolupráce u nás znamená zaručený kariérní růsto na trhu nejsme jediní, ale rozhodně patříme mezi špičku v oboruo v Evropě máme za sebou 50 úspěšných let a v České republice již čtvrt stoletíCo Tě čeká?

o v začátcích Tě čeká profesionální zaškolení, kde se dozvíš základy naší práce o svůj pracovní den si můžeš strukturovat zcela podle svých vlastních představo po zaškolení a zapracování budeš v osobním i telefonickém kontaktu s klientyo jako poradce budeš partnerem na straně svých klientů, budeš jim pomáhat přijímat správná finanční rozhodnutí a dosahovat jejich osobních cílů i přánío budeš se umět orientovat v propracovaných systémech, které Ti pomůžou při každodenní prácio pokud budeš ambiciózní a budeš chtít pracovat na kariérním růstu, rádi Ti pomůžeme a poradíme, jak si vybudovat svůj vlastní týmo na vzdělání kolegů nám záleží, proto budeš mít k dispozici širokou nabídku školení, workshopů a dalšího vzděláváníČím nás zaujmeš?

o minimálně SŠ vzděláním s maturitouo čistým trestním rejstříkemo uživatelskou znalostí PC a MS Officeo zájmem o finanční obor a chutí se v něm vzdělávato otevřeným přístupem ke spolupráci, loajálností, flexibilitou a zodpovědnostíCo umíme ocenit, ale nelpíme na tom?

o oceníme, když se ztotožníš s vysokými standardy kvalitního poradenstvío praxe v oboru může být do začátku přínosná, ale opravdu není podmínkouNa co se u nás můžeš těšit?

o možnost pracovat na hlavní i vedlejší činnost, případně při studiuo nadstandartní finanční ohodnocenío možnost získání všech čtyř důležitých licencí v oboruo možnost podílet se na vedení firmyo velice dobrou perspektivu pro vybudování vlastní kariéryo zázemí poboček v Praze, Středočeském kraji a Pardubicícho pohodový, spolupracující a přátelský kolektiv kolegůo štědrý systém odměn - telefony, tablety, notebooky, dovolené v tuzemsku i zahraničí (moře i hory), kulturní akce o stmelení týmu - pravidelné výjezdové teambuildingy, poradyo vzdělávání a masivní podporu v průběhu naší spolupráce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost