Vychovatel/ka v dětském domově
Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace
Cheb, Plesná
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nádražní 338, 351 35 Plesná u Chebu. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení.

Platové ohodnocení : od 25.810,- Kč (konkrétní výše dle platových předpisů a délky praxe). Požadujeme : odborná kvalifikace dle zákona č.

563 / 2005 Sb., o pedagogických pracovnících (ve znění pozdějších předpisů), morální a občanská bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilita, znalost výchovné a vzdělávací problematiky spojené s fungováním rodinných skupin v dětském domově výhodou, řidičský průkaz sk.

B. Nabízíme : stravenky, příspěvek na rekreaci. Kontakt pro zájemce : POUZE telefonicky (volat Po-Pá 8 : 00-15 : 30 h) anebo životopis, doklady o předepsaném vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete na adresu Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace, Dukelských hrdinů 610, 363 01 Ostrov či na e-mail zastupcedd ddkvo.cz.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost