Technical Support Specialist (Senior)
Integromat s.r.o
Praha
před 10 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Novákových 1954 / 20a, Libeň, 180 00 Praha 8Kontaktní osoba : Suchomelová Kateřina Mgr., tel. : 10 : 00 - 17 : 00 hod na č.

778 417 686 , e-mail : katerina.suchomelova integrators.czUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Naplň práce : - Budete poskytovat second level technický support pro naše klienty z celého světa- Práce s nejnovějšími technologiemi - AWS (Auto Scaling, Load Balancer, EC2, RDS, EFS, Route53, VPC, etc.

Kubernetes, Docker, Helm, Terraform, Elasticsearch, RabbitMQ, Postgres, DataDog atd.- Komunikace se zákazníky z celého světa skrze email, telefon a instant messanger- Spoluprace s našim DevOps a Development týmem - Studium nových technologii, jejich užití a funkčnost - Testovaní stávajících řešení a odhalování slabin- Účast na simulace výpadku a návrzích zlepšování infrastrukturyPožadavky : - Kompletní znalost administrace Linux serveru (distribuce Debian vítána)- Znalost sítí, jejich bezpečností a troubleshootingu s užitím netcat, netstat, tcpdump, iptables, dig, nslookup, traceroute, route atd.

 • Skriptování (Bash nebo jiný skriptovací jazyk)- Chuť učit se novým věcem a technologiím- Vytváření dokumentace a její následná aktualizace - Silné prozákaznické myšlení- Ochota se sebevzdělávat - Znalost anglického jazyka (nepotřebujeme oficiální certifikát, ale dobré znalostí jazyka, minimálně na úrovni B2)ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Co nabízíme : - Možnost naskočit do jednoho z nejperspektivnějších českých Start-Upů (Startup of the year 2018- Místo práce v Praze, 50 m od stanice metra / tramvaje Palmovka- Platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem- Flexibilní pracovní dobu- Příležitost účasti na světových konferencích- Široký výběr vzdělávacích aktivit (možnost večerních školení, pravidelných interních workshopů, získání dalších certifikací)- Možnost ovlivňovat své směřování ve firmě- Prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci- Otevřené, přátelské prostředí, mladý kolektiv.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost