Pracovník pomocných a úklidových prací
BK Team, a.s.
CZ
před 9 hodinami
source : Hitprace

Adresa : Praha Kontakt : Koucourek Jakub, tel. : 724 792 290, e-mail : provoz bkteam.czPracovník pomocných a úklidových prací v zařízeních rychlého občerstvení Burger King Praha.

Náplň práce : úklid prostoru pro zákazníky, úklid kuchyně, mytí nádobí a strojů, výkon všech činností v souladu s provozními manuály, schopnost práce ve směnném provozu i v nočních hodinách, časová flexibilita, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářstvíPožadujeme : Schopnost týmové spolupráce, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování, zdravotní způsobilost (Průkaz pracovníka potravinářství).

Nabízíme : rozmanitou práci v přátelském kolektivu, možnost budování kariéry, vstřícnost k plánování směn, zázemí mezinárodního řetězce s rychlým občerstvením.

Hledáme zaměstnance především na hlavní pracovní poměr, ale je možné také na zkrácený úvazek nebo brigádně.Výhody : 50% sleva na stravování v restauraci Burger King, stravenky

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost