JAVA vvoj
Effectiva Solutions
Brno, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

Jsme přátelský tým, který si zakládána výhodách menší společnosti.Už 8 let pracujeme na inovativníchproduktech pro moderní knihovny.

Co u nás můžeš čekat účast na skutečně smysluplných produktech s cílem zvyšovat vzdělanost obyvatel naší planety jsme inovátoři v oboru knihovních systémů(tzn.

žádné hloupé e-shopy, webíky, portály s finančními produkty apod.), práci s moderními technologiemi (Java, Spring, GWT + Sencha, SOLR, .

 • flexibilní pracovní dobu, vstřícnost, přátelskou atmosféru. Co u nás nehledej přehnaně formální atmosféru,byrokratické překážky a všudypřítomná pravidla,zbytečné firemní benefity (vážně nejsou lepší peníze?
 • Co bychom rádi viděli u tebe ochotu pracovat na něčem smysluplném a také chuť pracovat na sobě,zdravou odpovědnost a časem větší samostatnost,znalost jazyka Java, výhodou je znalost GWT.

  KontaktPošli nám svůj životopis na adresu kontakt effectiva.cz

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost