Příslušníci bezpečnostního sboru
Vězeňská služba České republiky
Vinařice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 150.000,-Kča stabilizační příplatek ve výši 2500,- Kč / měsíčně (po zkušební době).Požadujeme : věk min.

18 let, státní občanství ČR a občanská a trestní bezúhonnost, ukončené střední vzdělání s maturitou.Podmínky přijetí : zdravotní, fyzická a psychická způsobilost.

Nástupní mzda 28.320,- Kč po absolvování základní odborné přípravy a zařazení do směnného režimu od 32.260,-Kč.Nabízíme : - zajímavé zaměstnání, pravidelný měsíční příjem, výhody služebního poměru,- 6 týdnů dovolené, lékařskou péči,- vlastní stravovací zařízení v areálu věznice (výběr ze 3 jídel),- bezplatné využití vybavené posilovny a sauny, cvičení sebeobrany,- finanční příspěvek na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní spoření,- možnost ubytování na ubytovně věznice,- po 15 letech služby k dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v rekreačních zařízeních Vězeňské služby nebo lázních,- při skončení služebního poměru po 15 letech služby nárok na výsluhový příspěvek a jednorázové odchodné.

U zaslaného životopisu je bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zák.

č. 110 / 2019 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.V případě zájmu kontaktujte personální oddělení věznice na e-mailu : nabor vez.

vin.justice.cz nebo telefonicky : 312 291 750 - Miroslava Luptáková.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost