Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu
BARENGO Holding GmbH, odštěpný závod
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : PrahaPožadované vzdělání : vyšší odborné, bakalářské nebo vysokoškolskéKontaktní osoba : paní Matsoul Alina, tel.

číslo : 773 745 172BARENGO Holding GmbH, odštěpný závod je součástí BARENGO Holding GmbH celosvětové společnosti, která se specializuje v oblasti lepení struskových materiálů a nerezové oceli šrot / odpad.

současné době BARENGO Holding GmbH je tým profesionálů s více než 10 letou zkušeností v oboru hutních odpadů a šrotu. Hledáme pro nově otevřenou pobočku v Praze ředitele oddělení zásobování a nákupu.

Požadujeme : znalost ruštiny a angličtiny, řidičský průkaz sk. B, budou se konat pravidelné cesty do Běloruska a Ukrajiny, proto je třeba mít víza.

Náplň práce : -odhad prodejních čísel, vypracování zadávacího řízení, plán inventáře-automatizace procesů souvisejících s nákupem-analýzu nakupovaných výrobků a nutností pro ně-rozvoj strategií interakce s dodavateli-optimalizace výběru dodavatele-zakázky aktualizování, rozšíření jejich objemu-hledání ziskových substitučních produktů a zjištění jejich nákupu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost