MANIPULANT EXPEDICE
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Liberec, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • lokalita : Partyzánská 601 / 37, Liberec 1 (Liberec), 46001
  • Přidáno : 24.9.2019
  • Manipulační dělníci ve výrobě :

    Společnost : UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.

    Název pracovní pozice : Manipulant expedice

    Místo výkonu práce : UL.Partyzánská, Liberec

    Útvar / oddělení : Logistika / Expedice

    Kdo jsme :

    Světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl.

    Co nabízíme :

  • Dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu v neustále se rozvíjejícím oboru technologií budoucnosti.
  • Nepřetržitý provoz pouze ranní směna (12h).
  • Profesní vzdělávací programy.
  • Práci v čistém prostředí.
  • Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou, firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).
  • Pracovní náplň Manipulanta expedice :

  • Čištění, balení a převoz vyráběných dílů.
  • Práce s přenosným terminálem.
  • Příprava dílů k převozu.
  • Provádí nakládky a vykládky dílů.
  • Zajišťuje svoz dílů od kooperace.
  • Kvalifikační předpoklady pro nástup :

    Vzdělání : vyučen, středoškolské.

    Odborná praxe : zkušenosti z oboru logistiky

    Ostatní znalosti : řidičské oprávnění skupiny B (praxe s řízením dodávky výhodou), oprávnění k řízení VZV.

    IT dovednosti : práce s přenosným terminálem.

    Osobnostní předpoklady : aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování.

    Možnost nástupu : ihned.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)