JUNIOR MANAŽER
Clever People s.r.o.
Pardubice
před 5 dny
source : Hitprace

Jsi pozitivně naladěný, komunikativní a máš ambice se vypracovat? Využij své schopnosti a přidej se k nám. Rádi svoje lidi za dobře odvedenou práci, dobře odměníme.

Hledáme kolegu, který - se bude účastnit budování a vedení týmu- se bude účastnit obchodních jednání- nebojí se komunikovat, naopak rád a srozumitelně odprezentuje zajímavou nabídku i klientovi, který často není z oboru -

partnera nejen získá, ale péčí vybuduje dobrý obchodní vztah- se bude posouvat v kariéře výšeU nás určitě- propojíš obchodní a manažerské schopnosti-

získáš osobního kouče- dostaneš přidělený kmen klientů pro sebe a svůj tým- budeš spolupracovat s klienty firem v holdingu (realitní kancelář, marketingová agentura, cestovní kancelář) Stačí jen chtít, ostatní tě naučíme.

725 994 773, cvpardubice cleverpeople.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost