SPECIALISTA NÁKUPU S NJ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 5 dny

Hledáte práci ve strategickém nákupu? Rádi byste zúročili Vaše zkušenosti na obdobné pozici? Domluvíte se plynně německy a chcete jazyk aktivně využít?

Pak jste to VY, koho hledáme! Mezinárodní, strojírenská společnost sídlící ve Středních Čechách hledá kolegu / kolegyni na pozici : SPECIALISTA NÁKUPU S NJ

Pracovní náplň

  • Výběr a hodnocení dodavatelů
  • Objednávání materiálu
  • Správa dat
  • Zodpovědnost za smlouvy
  • Sledování skladových zásob, dodávek, stavu materiálu
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického / ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe na pozici strategického nákupčího v oblasti strojírenství
  • Pokročilá znalost NJ podmínkou, AJ výhodou
  • Znalost SAP
  • Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, týmovost, odolnost vůči stresu
  • Co nabízíme?

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Možnost seberealizace
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 13. Plat
  • Jazykové kurzy, školení
  • místo výkonu práce : Středočeský kraj okres Mělník
  • Požádat