Údržbář technologických zařízení
Macco Organiques, s.r.o.
Bruntál
před 5 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 1938 / 46cPOŽADAVKY : " vzdělání střední odborné" praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví" praxe v údržbě zařízení" základní znalosti v ovládání PC" samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcemVÝHODOU : " platný průkaz jeřábník / vazač" oprávnění pro řízení VZV" praxe ve svařování s úřední zkouškou (ZK 311 W01, ZK 111 W01, ZK 135 W01)HL.

NÁPLŇ PRÁCE " práce na 3 směny Pondělí - Pátek R (6-14 hod.), O (14-22 hod.), N (22-6 hod.)" pracovní pohotovosti " základní údržba, preventivní kontrolní činnost, diagnostika poruchových stavů u strojně-technologického zařízení " strojní údržba, zámečnické práce" příprava a seřízení strojů, svařování plastů PP (potrubí, desky)" provádění preventivních kontrol zařízení v rozsahu dle příkazuNABÍZÍME" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba, týdenní pracovní doba 37,5 hod.

práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí" mzdové ohodnocení : o nástupní mzda od 23.

000,- Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče, + měsíční pohyblivá složka mzdy o příplatky za směnný provoz, přesčasy, pohotovosto pravidelný růst mzdy" firemní benefity : roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jinéPŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP : ihned / dle dohodyTýdenní pracovní doba 37,5 hod.

roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jinéHlásit se na e-mail personalni macco.

cz nebo na tel. č. 555 530 312 / 7,30 - 14,30 hod. / Z : 14.7.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost