INŽENÝR NÁSTROJŮ – AUTOMOTIVE
AC Jobs
Praha-východ
před 13 dny

Máte vysokoškolské vzdělání a hovoříte anglicky? Máte zkušenosti s plasty a byl jste součástí projektů? Máte organizační schopnosti a chcete jej uplatit v rámci mezinárodních projektů?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá zkušeného kolegu na pozici : INŽENÝR NÁSTROJŮ AUTOMOTIVE (50 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spoluúčast na projektovém řízení
  • Tvorba koncepce výroby plastových dílů
  • Technická koordinace nástrojů a forem
  • Konstrukce a zavádění forem plastových dílů do výroby
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelné znalosti plastových dílů
  • Zkušenosti s konstrukcí forem
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 5 dní Sickdays
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu : Praha východ
  • Požádat