OPERÁTOR/OPERÁTORKA STROJÍRENSKÉ VÝROBY
GASL CZ s.r.o.
Olomouc
před 6 dny
source : Hitprace

Operátor / operátorkA strojírenské výroby (1812005) Požadujeme : manuálně zručný a fyzický zdatný, se orientujete ve výkresové dokumentaci - výhodou, jste spolehlivý, pečlivý, samostatný Náplň práce : obsluze zařízení na výrobu ložisek, kontrole kvality.

Nabízíme : dlouhodobou práci na HPP, máte nárok na 25 dní dovolené, zajistíme Vám stejné pracovní a mzdové podmínky jako mají kmenoví zaměstnanci, navýšení mzdy po zkušební době.

Pracoviště : OlomoucMzda : od 20.000,- Kč (po zkušební době navýšení) + obědy za 10 Kč (za víkendové a noční směny stravenky)Nástup : dle dohodySměnnost : třísměnný provoz anebo 12 hodinové směny (denní / noční)Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.

773 447 447 anebo e-mailem na prace gasl.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost