VEDOUCÍ ŠÉFKUCHAŘ/-KA
Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace
České Budějovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : vedení směny s 5 pomocnými kuchaři : celodenní příprava jídel ve stravovacím zařízení pro seniory a zaměstnance organizace - 300 až max.

400 porcí.Směnný provoz - od 6 : 00 - 14 : 30 hod., odp. od 10 : 30 - 19 : 00 hod., i některé SO a NE, pouze ranní. Požadujeme : vyuční list kuchař / -ka, praxe na obdobné pozici výhodou, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, fyzická zdatnost, spolehlivost a bezúhonnost.

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, firemní ošacení a stravování, smlouva na 1 rok s možností prodloužení.Plat : dle délky odborné praxe od 18 000 Kč až 24 400 Kč + zákonné příplatky, po zapracování možnost osobního ohodnoceníNástup : ihned.

Kontakt : Eva Švepešová, Domov pro seniory - Hvízdal, po., U Hvízdala 6 370 11 České Budějovice, tel. 385 521 296, e.svepesova domovproseniory-hvizdal.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost