Lektor kroužků Veselá věda, Čáslav, věnujte 1-2 hodiny dětem
Veselá věda z. ú.
Čáslav, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Rádi byste smysluplně využili svůj volný čas a nabili se pozitivní energií dětského kolektivu? Kladete si občas otázku, jak věci fungují?

Chcete se stát součástí rozvíjejícího se lektorského týmu s možností širší spolupráce?

Pokud jste odpověděli ANO alespoň na jednu otázku, můžete být tím pravým člověkem, kterého hledáme : -)

Nemusíte být pedagogem ani chemikem nebo biologem, důležitý je zájem o práci s dětmi a zodpovědný přístup. Hledáme nové kolegy, kteří budou lektorovat kroužky podle svých časových možností.

Lektorem může být pedagog, vedoucí dětského kolektivu, ale i rodič na mateřské dovolené, zaměstnanec s alespoň jedním volným odpolednem, aktivní důchodce, student, OSVČ, ...

Co na kroužku děláme? Jednoduché pokusy z chemie, biologie a fyziky. Naším posláním je hravou formou probudit zájem o tyto obory u dětí z 1. až 5. třídy.

Máme vlastní metodiku, vybavíme vás pomůckami a postupy pro vedení každé lekce, zajistíme vám veškerou podporu pro úspěšné vedení kroužku.

Nabízíme i možnost zapojení do dalších našich aktivit - příměstské tábory během letních prázdnin, dopolední bloky pro mateřské školy, online verze kroužku.

Vše záleží na Vašich možnostech a vzájemné domluvě.

Chcete využít smysluplně svůj volný čas? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Životopis a krátký motivační dopis uvítáme.

Těšíme se na spolupráci

Tým Veselé vědy

Co od vás očekáváme

Zájem o práci s dětmi

Zodpovědný přístup

175-250 Kč / hod

Možnost zapojení do dalších aktivit

Zaučení, poskytnutí vlastní metodiky, pomůcky a postupy pro vedení kroužku

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost