Event manažer/ka podnikatelského klubu CCT
Czech Cool Trade s.r.o.
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Bílovecká 483 / 44, Ostrava - Svinov, 721 00 Pro více informací pište a své životopisy společně s motivačními dopisy posílejte na e-

mail : dombek cct.cz Máte organizační schopnosti a znáte lukrativní prostory pro pořádání společenských akcí? Láká vás navazování nových business vztahů a propojování kontaktů?

Tak to jste na správném místě.

Event manažerem / manažerkou podnikatelského klubu Czech Cool Trade se můžete stát i vy Staňte se členy CCT týmu : -Stanete se odborníky na organizaci společenských a sportovních akcí.

 • Budete se pravidelně potkávat s významnými podnikateli a pečovat o obchodní vztahy; -Povedete průběh jednotlivých setkání;
 • Součástí práce je i obchodní činnost (jednání s dodavateli, klienty a zájemci o členství v podnikatelském klubu CCT) -Moderní kariéra založená na prozákaznickém individuálním přístupu;
 • Práce na HPP; -Fixní mzda a odměny samozřejmostí. -Platné pro Moravskoslezský, Ústecký, Pardubický, Jihomoravský, Zlínský a Olomoucký kraj.
 • Co od Vás očekáváme? -Nadšení, pracovní nasazení a obchodního ducha. -Zakládáme si na vaší samostatnosti a férovosti. -Chuť poznávat nové lidi a pravidelně se s nimi setkávat.

 • Výborné komunikační dovednosti. -Organizační schopnosti nutností.
 • Práce se stane zábavou -Bude vás to bavit, užijete si spoustu společenských zážitků, legrace a poznáte zajímavé osobnosti z různých oblastí podnikání.

 • Předáme vám know-how přípravy eventů a praktické zkušenosti. -Využijte svých organizačních a komunikačních dovedností a ještě je vylepšíte.
 • Stanete se respektovaným manažerem ve svém regionu.
 • Zaměstnanecké výhody : Příspěvek na sportovní aktivity, mobilní telefon, notebook, flexibilní prac.

  doba, občasná práce z domova, účast na společenských a sportovních akcích podnikatelského klubu Czech Cool Trade.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost