Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Elmoz Czech, s.r.o.
Bystřice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Bystřice Náplň práce : montážní práce ve výstavbě energetických zařízení. Požadavky : výhodou je vzdělání nebo praxe v oblasti elektro a řidičský průkaz sk.

B. Nabízíme : zaškolení, dlouhodobé zaměstnání, možnost profesního růstu, zprostředkování ubytování, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, benefity.

Místo výkonu práce je Bystřice (Středočeský kraj) a blízká dojezdová vzdálenost. Práce je vhodná i pro absolventy. 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd Bližší informace Vám ráda předá Mgr.

Jitka Marková, tel. : použijte odpovědní formulář. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost