Referent/ka podpory prodeje
Lidl Česka republika v.o.s.
centrála Praha, CZ
před 3 dny

Společnost Lidl stravenky v.o.s. je poskytovatelem nových stravenek na trhu. Naše stravenka je jediná, se kterou se dá zaplatit v restauracích a v prodejnách Lidl a Kaufland.

Našim zákazníkům (zaměstnavatelé, restaurace) chceme poskytnout nejlepší péči, a proto hledáme právě Vás!

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • telefonický a emailový kontakt se zákazníky (malé, střední i velké firmy a restaurace)
  • příprava zákaznických smluv
  • práce s interním zákaznickým portálem
  • analýzy obchodních výsledků v MS Excel
  • komunikace s dodavateli a účtárnou společnosti
  • administrace objednávek od zákazníků
  • práce se zákaznickou databází - dohledávání informací na internetu
  • Váš profil

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • zkušenosti ze zákaznického servisu nebo administrativy výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • schopnost nalézt řešení tam, kde si ostatní nevědí rady
  • komunikativnost, proklientský přístup a dynamičnost
  • Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Požádat