Specialisté obchodního místa/ bankéři
Jakub Zeman
Pardubice, Kralupy nad Vltavou
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Obchod v oblasti financí, pojištění, investic a realit. Pomáhání klientům s finančním plánem, bankovními, finančními a realitními službami.

Akviziční činnost. Zpracování dokumentace o klientech. Rozvoj vztahů. Požadavky : SŠ vzdělání, výhoda finanční a eknonomický směr či praxe.

Příjemné vystupování, prezentace, organizační schopnosti, komunikace, práce s PC, MSW, Excel, time management. Chuť se vzdělávat.

Aktivita. Positivní přístup. ŘP. Nabízíme : Centrální školení a vzdělávání se, příjmy odvislé od výsledků, zázemí moderní české firmy, která je na trhu 21 let, karierní růst, jednotná firmení kultura.

Kontakt : telefonicky nebo e-mailem Místo výkonu práce : Bankovní pobočka MBank - OK POINTHusova č.p. 551 / 3278 01 Kralupy nad Vltavou 1

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost