SKLADNÍK s RETRAKEM až 38000,- Kč
Grafton Recruitment
Olomouc
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Nevadí ti pracovat v noci?Do skladu v Olomouci hledáme ŘIDIČE VZV- RETRAK v nočním režimu.Co budete dělat : - vyskladňovat a naskladňovat zboží na palety nebo do / z regálů do výše 10m- obsluhovat VZV-RETRAK- navážet palety na sběrná místa- dodržovat pokyny provozu ve skladu- některé sklady jsou s teplotou (0-2 C)- pracovní doba pouze noční 9-hodinové směny, začátek směny od 17,00 -02,30 hod.

Práce i o víkendech, směny od 15hod.

BENEFITY :

  • nástupní mzda 28500, s prémií až 38 000 Kč a smluvně zajištěný nárůst mzdy- pracovní smlouvu na dobu neurčitou- až 25 dnů dovolené- stravenky v hodnotě 80 Kč- poukázky na drogerii- dotovanou kartu Multisport - veškeré zákonné příplatky- doprava z práce v noční době je zajištěna!!- přestávky a prac.
  • volno dle zákona samozřejmostí

    POŽADAVKY :

  • praxe s RETRAKEM (může být i propadlý - průkaz, ale praxe je nutná)- odpovídající zdravotní stav- čistý RT- na vzdělání nezáleží
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.