SKLADNÍK s RETRAKEM až 38000,- Kč
Grafton Recruitment
Olomouc
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Nevadí ti pracovat v noci?Do skladu v Olomouci hledáme ŘIDIČE VZV- RETRAK v nočním režimu.Co budete dělat : - vyskladňovat a naskladňovat zboží na palety nebo do / z regálů do výše 10m- obsluhovat VZV-RETRAK- navážet palety na sběrná místa- dodržovat pokyny provozu ve skladu- některé sklady jsou s teplotou (0-2 C)- pracovní doba pouze noční 9-hodinové směny, začátek směny od 17,00 -02,30 hod.

Práce i o víkendech, směny od 15hod.

BENEFITY :

 • nástupní mzda 28500, s prémií až 38 000 Kč a smluvně zajištěný nárůst mzdy- pracovní smlouvu na dobu neurčitou- až 25 dnů dovolené- stravenky v hodnotě 80 Kč- poukázky na drogerii- dotovanou kartu Multisport - veškeré zákonné příplatky- doprava z práce v noční době je zajištěna!!- přestávky a prac.
 • volno dle zákona samozřejmostí

  POŽADAVKY :

 • praxe s RETRAKEM (může být i propadlý - průkaz, ale praxe je nutná)- odpovídající zdravotní stav- čistý RT- na vzdělání nezáleží
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost