FINANCIAL SPECIALIST - RISK ANALÝZY- posouzení EPC projektů, návratnost investic
Stimul - personální poradenství
Praha-Košíře, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Pro větší společnost, patřící do evropské skupiny, značku v oblasti energetiky, plynárenství a dalších typů zdrojů a služeb, pro činnosti spojené s přehledy a finančními podklady v úzké spolupráci s top managementem, obsazujeme odbornou pozici : FINANCIAL SPECIALIST -

RISK ANALÝZY- posouzení EPC projektů, hodnocení návratnosti investic Pozice je v úzké spolupráci s finančním ředitele, představenstvem i dalšími články skupiny.

Budete součástí odborného fnančně treasury specializovaného oddělení. Jste v roli specialisty, senior specialisty s důrazem na analytickou náplň.

Klíčovým je vyhodnocení nejvhodnějších nástrojů pro financování nové výstavby technologických provozů firmy. Podílíte se na jednání k reitingu.

Dále budou součástí : úkoly napojené na strategii dalšího rozvoje firmy, především v nových projektech typu velkých investičních technologických celků, případně varianty alternativních typů technologií jste "finančně kontrolinkovým" dohledem při výběrových řízeních a jednáních s různorodým typem partnerů důležitý je vlastní podíl pro návrh variant financování -

účast pro jednání s českými i zahraničními spoluinvestory práce v oblasti úrokových rizik, pravidelné aktualizace v ratingu práce na komplexních přehledech finančního zdraví a finančního života firmy Požadujeme : VŠ vzdělání -

ekonomie, finance či technicko-ekonomické zaměření zkušenost a zájem pro analytickou práci uvítáme znalosti či zkušenost pro oblast rizik, investice, financování a to buď na straně investora, realizace či na straně banky, poskytovatele využití orientace úvěrových znalostí zájem o finanční pozici na straně technické firmy schopnost jednání k bankám a dalším partnerům aktivní angličtina Nabízíme : Nabízíme práci pro značku s jasným postavením v segmentu -

těžší průmysl, energetika. Spolupráce, účast v jednání na úrovni managementu. Pozice je vhodná pro junior kandidáty případně kandidáty se zkušeností.

Následně prostor pro další rozvoj. Příležitost k jednání na mezinárodní úrovni. Využití oblasti k IFRS. Kanceláře s výbornou dostupností, širší centrum Prahy.

Vzdělání : vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost