Dělník na stavbě
Energovod CZ, a.s.
Praha-Cholupice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : PrahaKontakt : Bébrová Dana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářU nás budete provádět výkopové a zemní práce, bourací práce, pokládat kabeláže, kanalizace a vykonávat další pomocné práce na stavbách.

Jedná se o hrubou stavební výstavbu, převážně o dopravní stavby. Od vás očekáváme : "fyzickou zdatnost"zájem pracovat"a výhodou je ŘP sk.

BA co vám nabídneme my?"Stabilní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let"Podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,.

 • Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů."Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování -
 • stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na Multisport, a další použijte odpovědní formulář

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost