Obsluha galvanické linky
BRISK Tábor a.s.
Tábor
před 4 hodinami
source : Hitprace

Popis práce : obsluha automatické galvanické linky na povrchovou úpravu kovových dílů a to zinkováním nebo niklováním, příprava lázní pro hromadnou a závěsovou chemickou a elektrochemickou povrchovou úpravu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : Výhodou je vyučení v chemickém oboru - galvanizér nebo provozní chemik. Na pracovní pozici se lze zaučit bez požadovaného vzdělání.

Zaučení provádí odborný instruktor. Důležitá pro tuto pozici je odpovědnost, svědomitost a spolehlivost.Co vám můžeme nabídnout : Zájemcům nabízíme práci v české, stabilní, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, dále týden dovolené navíc, pololetní odměny, příplatky nad rámec zákoníku práce, penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, dotované závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně, benefitní systém Cafeterie, programy na podporu zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a další aktivity.

Kontakt telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost