Lékaře/lékařku v oddělení lékařské posudkové služby
Česká správa sociálního zabezpečení
Trutnov
před 2 dny
source : Hitprace

Lékaře / lékařku v oddělení lékařské posudkové službyNáplň práce : Posuzování zdravotního stavu a pracovní schopnosti fyzických osob pro účely sociálního zabezpečení a pro účely poskytnutí dávek a průkazu osoby se zdravotním postižením při zjišťovacích a kontrolních lékařských prohlídkách (tzn.

posuzování invalidity a změny stupně invalidity, dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu dítěte a jeho neschopnosti vykonávat z důvodu tohoto zdravotního stavu výdělečnou činnost, posuzování zda jde o osobu zdravotně znevýhodněnou, posuzování schopnosti pohyblivosti a orientace pro účely řízení o přiznání průkazu osoby se zdravotním postižením, zdravotního stavu- rozsahu porychy- pro účely příspěvku na zvláštní pomůcku a posuzování stupně závislosti fyzické osoby pro účely příspěvku na péči).

Požadujeme : - absolvování nejméně šestiletého prezenčního studia, které obsahuje teoretickou a praktickou výuku v akreditovaném lékařském magisterském studijním programu- členství v České lékařské komoře- získání specializované způsobilosti (v některém z oborů specializačního vzdělávání s výjimkou : hygiena a epidemiologie, klinická biochemie, lékařská genetika, lékařská mikrobiologie, patologie a soudní lékařství)- absolvování certifikovaného kurzu pro posudkové lékařství zakončeného atestací z posudkového lékařství nejpozději do 3 let od zařazení na pracovní místo lékaře lékařské posudkové služby Nabízíme : - pracovní poměr na dobu neurčitou s možností zkrácení úvazku- platové zařazení v 13.

platové třídě podle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., v platném znění- 25 dní dovolené za kalendářní rok, 5 dní indispozičního volna (sick days)Nástup dle dohody.

Kontaktní telefon 499 848 382Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, zašlete do 31. 8. 2020, profesní životopis na adresu : k rukám ředitelky OSSZ Trutnov, Faltisova 998, 541 01 Trutnov.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost