SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKA
AC Jobs
Hradec Králové
před 4 dny

Hledáte stabilní práci, kde si Vás budou vážit? Komunikace pro Vás není problém, naopak ji vnímáte jako Vaší silnou stránku?

Chcete pracovat pro banku, která působí v mnoha zemích? Jste OZP a chcete si volit směny a velikost úvazku? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Pracovní náplň

  • Obsluha pasivní zákaznické linky
  • Odpovídání klientům na jednoduché dotazy
  • Předávání složitějších případů na příslušná oddělení
  • Možnost libovolně velkého pracovního úvazku
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost práce s počítačem
  • Komunikativnost
  • Bezdlužnost a čistý trestní rejstřík
  • Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení při plném úvazku 23.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Volitelnost směn i úvazku
  • Poukázky na nákupy v různých obchodních řetězcích
  • Lokalita práce Hradec Králové nebo Náchod
  • Požádat