Obchodní zástupce
Samuel Šiler
Olomouc, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Co tě čeká na nové pozici? - Přidělený kmen klientů - budeš mít mnoho příležitostí, kde si ověřovat teoretické zkušenosti v praxi.

 • kontaktovat klienty telefonicky, on-line, emailem.- budeš vytvářet portfolia finančních produktů na míru pro své klienty, poskytovat jim nadstandardní servis a následnou péči, - obchodní jednání a tvorba smluvní dokumentace bude tvým každodenním chlebem.
 • možnost se s odstupem času posouvat napříč pozicemi : Hypoteční, Investiční poradce, Firemní poradce, manažer skupiny, .
 • Požadujeme : Co by měl náš nový kolega nebo kolegyně znát, umět a mít?- úsměv na tváři při jednání s klienty- pozitivní přístup k práci i k lidem- chuť učit se novým věcem- minimálně maturitu- zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce- praxi v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, či obchodě - výhodou, nikoliv ale podmínkouNabízíme : - Fixní + variabilní + následnou odměnu (možnost si vytvořit pasivní příjem)- Nadstandardní pracovní zázemí na lukrativní adrese, všestrannou podporu a inspirativní prostředí.
 • moderní technologie a špičkové nástroje nezbytné pro Vaši práci.- pravidelná školení a osobnostní tréninky tak, abyste mohli být ještě lepší.
 • bohaté benefity (vůz za zvýhodněnou cenu, slevy u partnerů, slevy na finanční produkty)Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost