AP Specialist/ Fakturant
PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pozadavky : Plynulá angličtina, základní znalost účetnictví získanou praxí nebo studiem o Znalost práce s počítačem (MS Office, MS Access, systém Oracle / SAP výhodou)o Týmový hráč se schopností učit se a v případě potřeby pracovat samostatněo Velmi dobré komunikační dovednostio Prozákaznicky orientovaný přístupNapln prace : o Komunikace s interními a externími zákazníky (úvěry, inkasa, pokladna, hlavní kniha, závazky, zaměstnanci) za účelem zajištění plynulého a efektivního řešení a eskalace všech problémů v časových termínech.

o Udržování vztahu s klientyo Operace přijaté na účtu - vytváření transakcí, sledování rozhraní ap.o Aktuálnost dat zákazníka v systému hlavní knihy SAPo Pomáhat při zlepšování obchodních procesů a projektech v rozsahu AR odděleníSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost