HR Business Partner se služebním vozem
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Říčany, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Firma zakládající si na prodeji kvalitních a čerstvých potravin rozšiřuje svůj personální tým o pozici HR Business Partner.

Předpokladem pro tuto práci je ochota pracovat v terénu a podporovat pobočky společnosti ve vybraných regionech.Co na této pozici budete dělat : - Podporovat prodejny společnosti při HR aktivitách- Spolupracovat s regionálními managery napříč všemi HR procesy (nábor, zaškolování, pracovně-právní vztahy, rozvoj a vzdělávání, hodnoticí procesy, atd.

Vymýšlení a realizace náborových kampaní- Provádět nábor a výběr pro managerské pozice v oddělení prodeje- Spolupracovat s regionálními managery v oblasti náboru a zaškolování- Analyzovat klíčové ukazatele výkonnosti v oblasti lidských zdrojů- Pracovat s daty- Připravovat a vést školení- Spolupracovat na rozmanitých HR projektech- Cestovat Požadujeme : - Zkušenosti z komplexní HR role- Znalost zákoníku práce výhodou- Znalost práce na pc- AJ nebo NJ výhodou (není podmínkou)- ŘP sk.

B a ochota cestovat po pobočkách (2x-3x týdně)- Svědomitost, příjemné vystupování, komunikativnostNabízíme : - Zázemí významné společnosti- Příjemné pracovní prostředí v těsné blízkosti Prahy (10 min)- Zajímavou mzdu a benefity (firemní auto, mobil, notebook, Multisport karta, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, flexibilní pracovní dobu, atd.

Služební auto i pro soukromé účelyVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost