číšník/servírka
Bohemia Properties a.s.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Karbullková Michaela, tel. : 266 133 004 tel. 9 - 15 hod., e-mail : hr hotelduo.czPožadavky : Komunikativní znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodouPříjemné komunikativní vystupováníZaměstnanecké výhody : Věrnostní bonus 12.

000 Kč po 1 roce práce na HPPZajištění startovacího ubytování pro nováčky s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský krajK férové mzdě navíc měsíční bonus 10% z hrubé mzdy, tipy, příplatky za práci o víkendu nebo ve svátek, finanční odměnu za kladné hodnocení od hostů a za doporučení nového zaměstnance, dárek k Vánocům a narozeninám a roční prémiiVstup zdarma do fitness a bazénu v hotelu DUO a 50% slevu na bowlingDotovanou kartu MultisportZdarma jazykové kurzy angličtiny, němčiny a španělštiny nebo online vzdělávání Seduo.

czMožnost kariérního postupuDotované závodní stravováníPříspěvek na penzijní nebo životní připojištění5 dní zdravotního volna a 20 dní dovolenéZaměstnanecké slevy na služby hotelu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost