Finanční koncipient
RNDr. Josef Uchytil
Turnov
před 3 dny
source : Hitprace

Partners market Turnov aktuálně hledá do svého přátelského kolektivu parťáka - finančního poradce.Nejlepším vzděláním, kterého se nám může dostat, je pozorovat skutečné mistry v oboru při práci.

Nabízíme Ti proto možnost účastnit se programu, v kterém se Ti budou věnovat skuteční odborníci a zkušení garanti, kteří Tě budou zasvěcovat do fungování světa financí.

Sami poznejte, že právě vzdělání je cestou k úspěchu!Jsme parta profíků soukolí, ve kterém má každý svou jasnou roli.Jsou tu specialistky na hypotéky, na majetkové pojištění, na tvorbu finančních plánů, kalkulanti, finanční poradkyně.

Aktuálně do soukolí hledáme kolečko, díky kterému budeme poskytovat naši výjimečně dobrou službu více domácnostem na Turnovsku, tedy parťáka, který bude v přímém kontaktu s klientem.

Budeš v dennodenním kontaktu s našimi stávajícími i novými klienty a budeš jim pomáhat v rozhodnutích, jak by měly vypadat jejich rezervy, jejich pojistná ochrana, jaké kroky mají podniknout k tomu, aby dopřáli svým dětem, co opravdu chtějí, aby doplatili dříve hypotéku a aby vybudovali dostatečný majetek a byli tak finančně nezávislí na důchodu od státu.

Naučíš se spoustu vychytávek, nejen jak efektivně pracovat s finančními produkty, ale i jak efektivně nakládat se svým časem nebo třeba jak vést obchodní jednání.

Po zapracování budeš pánem svého času a významně si i ovlivníš výši svého příjmu.Učíš se rád nové věci a dokážeš je rychle vstřebávat?

Je pro tebe komunikace s lidmi potěšením?Dokážeš kriticky přemýšlet a jsi konstruktivní?Nebojíš se práce, ani pod tlakem termínů?

Nikam nemusíš chodit, potkáme se online, ozvi se nám.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost