zedník
IM-stav Praha s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : staveniště určené zaměstnavatelem v rámci území Hl. m. PrahyKontaktní osoba : Šejnoha Michal, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Podmínkou je vyučení v oboru zednické práce a min.

2 roky praxePřed osobním pohovorem požadujeme zaslání životopisu na uvedený e-mail!Náplň práce : - Zednické práce na stavebních zakázkách- Stavební práce podle projektové dokumentace, zdění, betonování, omítání, osazování oken a dveří, stavební izolace, stavba lešení, základní tesařské práce, dokončovací stavební práce, jednoduché přestavby budov, čtení stavebních výkresů, práce obkladačské, sádrokartonářské a zateplovací

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost