Skladník
INOTECH electronic s.r.o.
Kaplice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Co taková práce obnáší : " Fyzický příjem a výdej zásilek (kontrola poškození obalů a počtu podle dodacího listu)" Naskladňování a vyskladňování výrobků a zboží ve firemním informačním systému (tvorba prodejních dodacích listů apod.

Balení a příprava zásilek k expedici" Inventarizace zásob" Komunikace s výrobouJaké znalosti a dovednosti byste měli mít : " Samostatnost a ochota se učit" Pokud nemáš doklady na vysokozdvižný vozík, nevadí, školení zajistíme" Fyzická zdatnost " Řidičský průkaz skupiny B" Základní znalost práce na PC" Časová flexibilita, dostupnost a loajalita k firmě" Zkušenosti se skladováním výhodouMy vám nabídneme : " Pozici v menší, ale moderně vybarvené společnosti" 13.

a 14. plat ve výši až 100% průměrného měsíčního výdělku " Dovolená 4 týdny " Dvousměnný provoz (37,5h)" Pracovní smlouva na dobu neurčitou" Stravenkový paušál " Vzdělávací kurzy" Rodinné prostředí - individuální jednání, dobrou pracovní atmosféru.

Kontakt : pan Ing. Pavel Goldfinger, osobně na adrese Omlenická 179, 382 41 Kaplice, tel. 724 293 596, e-mail : goldfinger inotech-electronic.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost