Obráběči kovů - soustružníci
TES VSETÍN s.r.o.
Vsetín
před 5 dny
source : Hitprace

OBRÁBĚČI KOVŮ - SOUSTRUŽNÍCIPožadujeme : ÚSO strojírenského typu (příp. vyučen), oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, Komunikativnost, schopnost práce ve 3 směnném a nepřetržitém provozu, rozvážnost, sebekontrola, schopnost koncentrace.

Praxe na dané pozici.Náplň práce : seřizování a obsluha konvenčních a NC obráběcích strojů při strojním obrábění soustružením, vrtáním, vyvrtáváním, vysoustružováním, frézováním a broušením přídavným zařízením.

Řezání všech druhů závitů. Obrábění vnějších povrchů a otvorů včetně kuželů, koulí a jiných tvarů. Navrtávání důlků a zarovnání čel hřídelí.

Nabízíme : 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.

První kontakt : telefonicky v čase 8 - 12 hod. na čísle : 571 812 773, e-mailem : personalni tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod. ov. 29.7.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost