Technický pracovník/pracovnice
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
Rybitví
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Rybitví. Pracovní náplň - manipulační a pomocné práce - obsluha strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě - obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů - obsluha plně automatizovaných linek řízených PC Požadujeme- SOU vzdělání výhodou - manuální zručnost - chuť pracovat - dobrý zdravotní stav - ochota pracovat v nepřetržitém provozuZaměstnanecké výhody : - teplé obědy za 19 Kč (v ceně : hlavní jídlo, polévka, dezert / salát) - příspěvek na penzijní připoj- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké - zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a.

s. - zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity - možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - každou středu od 8 : 00 hodin - Personální oddělení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost