Administrativní pracovníci správy firemního pojištění POUZE OZZ, OZP
GruTech PSP, s.r.o.
Karviná, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

POUZE PRO OZZ, OZPPro naší výrobní společnost hledáme zaměstnance, který bude mít na starosti správu a údržbu stávajících pojistných smluv.

NEHLEDÁME zaměstnance pro nábor nových klientů či zaměstnance do call centra. Pracovní náplň : - zpracovávat dokumentaci stávajících pojistných smluv, orientace v pojistných podmínkách- poskytovat komplexní poradenský servis, navrhovat vhodná řešení v rámci pojištění vázáných v naší výrobní společnosti (při pojištění osob, majetku ,vozidel ,staveb)- komunikovat s pojišťovnami ohledně vlastností již existujících pojistných produktů + sjednání nových pojistných produktů dle našich výrobních potřeb.

Požadujeme : - Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.- Odpovědnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost (čistý výpis z trestního rejstříku, žádná exekuce nebo insolvence).

 • Praxe v oboru pojišťovnictví- Uživatelskou znalost práce na PC.- Řidičský průkaz sk.BZpůsob kontaktu : telefonicky.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost