REFERENT -KA PRODEJE
ARAKO spol. s r.o.
Opava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

KO : Koligová Pavlína, tel. : 553 694 105, e-mail : pavlina.koligova arako.cz. Věra Ryšková, tel : 553 694 335, e-mail : vera.

ryskova arako.czPožadujeme : - min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru- jazyková vybavenost - AJ podmínkou - dovednost získávání potřebných informací z informačních zdrojů (Internet, odborná literatura, atd.

a jejich analýza- flexibilita a vysoké pracovní nasazení- komunikační a organizační schopnosti- připravenost k teamové práci - řidičský průkaz a bezúhonnost - znalost páce na PC Co nabízíme : - zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci- 5 týdnů dovolené - příspěvek na kulturu a sportovní činnosti- zaměstnanecké výhodyNáplň práce : - zajišťuje poptávkové a nabídkové řízení- vystavuje výrobní příkazy- zajišťuje obchodně administrativní záležitosti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost