operátor/ka výroby - obsluha strojů a zařízení
Kiswire Cord Czech s.r.o.
Louny, Velemyšleves
před 3 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : průmyslová zóna TriangleSpolečnost zabývající se výrobou ocelových drátů a kordových vláken do pneumatik pro automobilový průmysl hledá pro svůj závod v Bítozevsi -

průmyslová zóna Triangle Žatec pracovníka na pozici obsluhy strojů na výrobu patního lanka. Jedná se o práci mechanika, seřizovače strojů, provádění základní údržby, zajištění plynulé výroby.

Práce ve směnném, v budoucnu nepřetržitém provozu (nyní 8-mi hodinové směny, od září 2017 12-ti hodinové směny). Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, nejedná se o agenturní zaměstnání.

Požadujeme : průkaz VZV, jeřábníka a vazače - školení JE ZAJIŠTĚNO po nástupu do zaměstnání přímo na pracovišti. Výhodou, nikoli podmínkou, je absolvování SOU v oboru mechanik, vhodná také předchozí praxe ve výrobním závodě.

Platební podmínky - ve zkušební době 3 měsíců 21 000 Kč, po uplynutí zkušební doby 23 760 Kč, roční bonus : 10% z celkové roční mzdy + další benefity.

Zájemci zasílejte životopisy na e-mail : katerina.fiserova kiswire.comroční bonus : 10% z celkové roční mzdy, stravenky, 5 dní dovolené navíc, věrnostní bonus 500 Kč po roce u společnosti

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost