OBSLUHA VÝROBNÍHO STROJE (29.000 - 33.000 KČ)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 20 hodinami
source : Hitprace

Jsi technický nadšenec a zajímá tě moderní technologie?! Je tu skvělá příležitost pro techniky, kteří by si chtěli šáhnout na moderní výrobní stroje! Všichni nováčci obdrží finanční odměnu ve výši 60.

000KČ! Nebojíš se vyzkoušet něco nového? Pošli nám svůj životopis!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obsluha a údržba zařízení a nastavení linky
  • Kontrolovat výrobní proces
  • Dodržování technologických postupů
  • Měření s měřícími přístroji
  • CO POŽADUJEME?

  • Minimálně výuční list
  • Praxe v oboru obrábění kovů (výhodou
  • Směnný provoz (včetně nočních)
  • Nadšení pro techniku
  • Pečlivost a samostatnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Bonus za váš nástup až 60.000Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příležitost přivýdělku i kariérního růstu
  • Moderní a čisté prostředí
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování
  • Roční bonusy
  • A mnoho dalšího
  • Lokalita : Brno-venkov
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.