JUNIOR NÁKUPČÍ s NJ a AJ PRAHA
AC Jobs, s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Máte již předchozí praxi či jste čerstvým absolventem? Chcete denně využít německý a anglický jazyk? Jste týmovým hráčem a máte vyjednávací schopnosti?

Pak je tato pozice určena právě Vám!Úspěšná nadnárodní společnost hledá kolegu / kolegyni do týmu na pozici : JUNIOR NÁKUPČÍ s NJ a AJ Praha (30-36.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • vyjednávání cen a podmínek nákupu se zahraničními zákazníky
  • zadávání požadavků do systému (SAP)
  • odpovědnost za plnění objednávek, vyřizování reklamací
  • spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • pravidelná komunikace v angličtině a němčině
  • po zaučení support pro začínající kolegy
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • uživatelskou úroveň MS Office
  • znalost SAP velkou výhodou
  • vyjednávací schopnosti, týmovost, samostatnost
  • CO NABÍZÍME?

  • osobnostní a profesní růst
  • dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost občasné práce z domova
  • stravenky
  • slevy, bonusy a další benefity
  • nástup možný : IHNED (nebo dle domluvy)
  • lokalita : Praha 5
  • pozice je vhodná pro ABSOLVENTY
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.