Optometrista/optometristka 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Randstad s.r.o.
Hradec Králové
před 23 hodinami
source : Hitprace

Nabídka :

Požadavky : Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Optometrista / optometristka. Globální lídr v péči o zrak a poskytování služeb v oblasti oční optiky nyní rozšiřuje své řady.

Máte vzdělání v oblasti optometrie, rádi pracujete s lidmi a chtěli byste mít pružnou pracovní dobu? Dejte nám o sobě vědět.

Praktické ani prodejní zkušenosti z předchozího zaměstnání nejsou potřeba.

Co Vás čeká :

vyšetřování zrakových funkcí

zhodnocení stavu předního segmentu oka

diagnostika a korekce očních refrakčních vad

stanovení příslušné dioptrické korekce

doporučení individuálního zdravotního prostředku (brýle, čočky)

aplikace kontaktních čoček

vedení evidence zákazníků

Co Vám nabízíme :

práci ve společnosti, která ocení Vaše znalosti

škálu benefitů (Multisport karta, stravenky, vánoční odměny, zaměstnanecké slevy, slevy na zájezdy od spol. Invia, soutěže o zážitky, odměny za doporučení kamaráda a další)

pružnou pracovní dobu

vzdělávací programy

nástup dohodou

Co od Vás očekáváme :

vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.)

ochotu se dále vzdělávat

proklientský přístup

komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.