PROGRAMÁTOR PHP
Collabim s.r.o.
České Budějovice
před 1 dnem
source : Hitprace

Každý den zpracováváme 1 000 000 stránek s výsledky Googlu a Seznamu, abychom našim klientům dali doporučení, jak ve vyhledávačích uspět.

Vyhledávače se "scrapování" svých výsledků brání, proto stále hledáme nové cesty, jak je přelstít.Rádi přijmeme nadšeného seniora na fulltime nebo i juniora na 3 / 5 úvazek.

Základem spolupráce musí být zodpovědnost a částečná tvrdohlavost - nemusíš souhlasit se vším, co ti řekneme!Nabízíme plat 25.

000 až 70.000 Kč měsíčně během prvního roku a po 3 měsících nástupní bonus 50.000 Kč nebo 2 měsíční platy (co bude větší).

Jsme posedlí čistým kódem, děláme codereviews a baví nás analyzovat velká data, která máme v MySQL, Postgresu a ElasticSearch.

Pracujeme v PHP 7 na Amazon Cloudu, kde můžeme škálovat jedním kliknutím.Pomáhali jsme založit českou Symfony2 komunitu, o své práci rádi a často přednášíme.

Třeba o architektuře Collabimu, Monitu nebo RabbitMQ.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost