Kvalitář/ka
Master Bike, s.r.o.
Zábřeh, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - Kontroluje v procesu dodržování technologie montáže- Kontroluje v procesu používání správného nářadí- Kontroluje v procesu používání spojovacího materiálu- Kontroluje v procesu momenty utažení vybraných spojů- Kontroluje v procesu napětí výpletů- Kontroluje v procesu lepení nálepek UCC / ACC- Uvolňuje díly z lakovny do procesu montáže Požadujeme aktivní přístup, pečlivost, technické myšlení, znalost procesů řízení kvality, znalost 8D report, zručnost.

Jemná motorika. Nabízíme stabilní zaměstnání v ranním provozu pouze ve všední dny, pravidelně vyplácenou mzdu. Pravidelně vyplácené prémie, odměny za nadstandardní pracovní výkon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakt : životopisy zasílejte na uvedený email, případně nás kontaktujte telefonicky v pondělí a čtvrtek 7 : 00 - 13 : 00.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost